Kosmiczne sukienki Zuhair Murad

Wiosną przyszłego roku może sypnąć gwiazdami. Panna młoda w sukience ślubnej z tej kolekcji sprawi wrażenie obsypanej kosmicznym pyłem. Suknie ślubne 2023 z kolekcji Z. Murad Spring błyszczą jak w magicznym spektaklu.

Zupełnie jakby ktoś sypnął konstelacją gwiazd na sukienkę panny młodej. Do ślubu z krainy fantazji, z międzygalaktycznej przestrzeni wprost na ceremonię zaślubin. Ładnie to brzmi, prawda? A gdy panna młoda zamknie oczy:

Rozpoczyna się przed nią falujący magiczny spektakl: eteryczne zaklęcia kryształów nakrapianych na spódnice o nieskończonej długości, zmysłowa przezroczystość przesycona tańcem cieni, zapachem koronek w cudownych bukietach.

Wzory gwiazd wirują na przezroczystych tkaninach, haftowanych i otaczanych krystalicznymi iskierkami w różnych konstelacjach, aby uzyskać eteryczny połysk. W kolekcji suknie księżniczek ze ściągniętymi taliami podkreślają skrzące cekiny, a jedwabny tiul otula ramiona w delikatnym uścisku. Zauważcie, że suknie ślubne w tej kolekcji oscylują wokół palety ecru i pudru. Świetliste akordy różnorodnych odcieni szczególnie uwydatniają delikatność tkanin.

Suknia ślubna princessa ze srebrzystymi aplikacjami Zuhair Murad 2023
Suknia ślubna princessa z baskinką / Zuhair Murad Spring 2023
Suknia ślubna z cekinami Zuhair Murad 2023
Syrena z cekinami i srebrzystym weslonem
Suknia ślubna z cekinami Zuhair Murad 2023
Suknia ślubna baskinka z cekinami
Suknia ślubna ze srebrzystymi aplikacjami Zuhair Murad 2023
Zuhair Murad Spring 2023 / Suknia ślubna z cekinami

Panna młoda z mocą tajemniczej Kapłanki

Niektóre sukienki przywodzą na myśl czas pełni księżyca – czas wglądu we własną intuicję. Spójrz na tę piękną drapowaną princessę z jednym bufiastym rękawem i gigantycznym rozporkiem. Czyż nie przypomina tarotowej Kapłanki, której połączenie z energią kosmosu i własną intuicją stanowią o jej magicznej sile? Z własną tajemnicą do odkrycia, niczym niespodzianką po rozpakowaniu prezentu. W rezultacie zrozumiałam jak połączyć to z kokardami. Jeśli dobrze widzę – jedna z nich jest na ramieniu, a druga z tyłu sukni.

Wewnętrzna siła drzemie w każdej kobiecie. Być może ta kolekcja ma nam, kobietom, o tym przypomnieć? Pomyślałam, idąc tym tropem, że peleryna Maga z kapturem może przywołać siłę własnej sprawczości, wyzwalaną przez niezawodną intuicję.

Asymetryczna suknia ślubna z rozporkiem Zuhair Murad 2023
Drapowana asymetryczna suknia ślubna z rozporkiem i kokardami
Suknia ślubna z welonem w kształcie kaptura Zuhair Murad 2023
Suknia ślubna tajemniczej panny młodej – z welonem i kapturem

Suknie ślubne z kolekcji Zuhair Murad Spring 2023 emanują wdziękiem zmyślnie udrapowanym jedwabnym gazarem. Uroku nie można odmówić także welonom, na które także spłynęła część gwiezdnego pyłu. Sukienki mają mistrzowskie treny z wykwintnej koronki, księżniczkowe baskinki i tafty pokryte plisowanym tiulem. Zachwyca dbałość o detale, co w przypadku projektanta tej klasy absolutnie nie dziwi. Warto się więc inspirować, ponieważ inspiracja spływa na nas podobno prosto z gwiazd:)

źródło: zuhairmurad.com

Jeśli podobają się suknie ślubne ze srebrzystymi aplikacjami, znajdziesz je we Wrocławiu w Agora Celebration >>

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :