Sukienki ślubne 2023 Scorcesa inspirujące dla minimalistek

Kobiety, które widzą siebie w minimalistycznej sukni ślubnej lub w garniturze, znajdą ponadczasowe inspiracje w kolekcji Scoresa 2023.

Haiti znane jako Perła Antyli zainspirowało projektanta marki Scorcesa do stworzenia tej ujmującej kolekcji sukien ślubnych. Czujecie w tle to ciepło i ruch świeżego morza oraz krajobrazu raju położonego w sercu Karaibów? Uzupełnieniem kobiecych sylwetek nowoczesnej panny młodej są muszle, które otaczają jej piersi, dodając zapierającego dech w piersiach akcentu. Uwagę zwraca również biały damski garnitur z wycięciem na plecach. To alternatywa dla sukienki czy spodnium i jeszcze więcej okazji, by go włożyć po ślubie.

Przydomek wyspy jest odpowiedni, ponieważ perły tworzą się jako środek ochrony. Powstają warstwy na warstwach, aż powstanie perła, co może zająć miesiące, a nawet lata, zanim perła będzie gotowa. W tym sezonie perła jest idealnym klejnotem do modelowania, ponieważ każda panna młoda sama w sobie jest świetlista, z cierpliwością i konsekwencją w końcu wychodzi ze swojej muszli. Wymaga to idealnej sukienki, która podkreśli nowe początki.

Sukienka ślubna 2023 w stylu minimalistycznym Scorcesa
Minimalistyczna plisowana sukienka do ślubu Scorcesa 2023
Minimalistyczna sukienka ślubna z długimi rękawami
Minimalistyczna sukienka ślubna z długimi rękawami Scorcesa 2023
Panna młoda w białym garniturze slim Scorcesa 2023
Panna młoda 2023 w białym garniturze / Scorcesa 2023

Sukienki ślubne 2023 nowoczesne i minimalistyczne

Kolekcja „Sea Siren, A Modern Pearl” obejmuje wybór jedwabnych, nowoczesnych i artystycznych fasonów, uosabiając jednocześnie romantyzm i optymizm towarzyszący zaślubinom. Kreacje odpowiadają na indywidualizm i potrzeby nowoczesnej panny młodej, której złożony styl życia wymaga ponadczasowego, ale niezapomnianego wyglądu. Przy okazji – są to kreacje, który można nosić na wiele innych okazji.

Zacytuję ponownie Charlesa C. Dieujuste – autora kolekcji:

„Zaprojektowałem Scorcesę tak, aby zawierała nowoczesne sylwetki, dynamiczne lub stonowane palety kolorów, wykwintne koraliki, innowacyjne wykorzystanie tekstyliów i nienaganne wykonanie, z których wiele jest inspirowanych moim haitańskim dziedzictwem. Dla mnie Scorcesa ucieleśnia kobiece wyrafinowanie z niezależnym rozbłyskiem – takim, jakiego przykładem jest moja mama i babcia. Zaprojektowane i wyprodukowane w Nowym Jorku, tworzę każdy detal w nadziei, że będzie wyrażał indywidualność, urok i kulturę, która nigdy nie wyjdzie z mody”.

Te nowojorskie suknie ślubne 2023 chociaż z daleka od Polski i Haiti – zachwyciły mnie swoim prostym artyzmem i ponadczasową konstrukcją. Inspirujcie się więc – Drogie Narzeczone, wielbicielki minimalizmu 🙂

– Red –

scorcesa.com / oprac. na podstawie materiałów fashionweekonline.com

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :