Suknie ślubne 2023 o 30% droższe?

Ceny sukien ślubnych idą w górę. Standard zamawiania to 6-12 miesięcy przed ślubem. Zdarza się na last minute.

Sukienki na sezon 2023 będą nawet o 30% droższe. Tak wynika z naszego sondażu w branży. Za nami już najważniejsze targi producentów sukien ślubnych w Polsce i Europie. Drożeje gaz, paliwo, koszty produkcji i wynagrodzeń, ubezpieczenia. Spiralę rosnących cen obserwujemy w życiu codziennym. Suknie ślubne to też biznes, analogicznie więc podwyżki nie ominą nikogo.

Budżet na ślubną sukienkę

Większość z nas jednak liczy. Nieważne czy liczy na siebie czy na wsparcie rodziców. Koszty organizacji ślubu i wesela do niskich nie należą. A sukienka jest dla panny młodej najważniejsza. Chce się w niej doskonale czuć, pięknie wyglądać. Zaspokoić swoje oczekiwania, spełnić marzenia, czuć się komfortowo, zjawiskowo. Można by te epitety mnożyć. Czasem serce jedno a rozsądek drugie. Kobiety szukają sukienki, w której się zakochają.

Jeśli to jest klucz w poszukiwaniu sukienki, to jest dobry czas na zainteresowanie się przecenami kolekcji i pojedynczych modeli dostępnych w salonach. Trzeba też mieć świadomość, że część topowych modeli zamawianych jest z powodzeniem przez kilka sezonów, bo moda ślubna nie zmienia się radykalnie z roku na rok. Zawsze jest to pewien proces, nie trzeba się więc obawiać, ze sukienka będzie „niemodna”. Biorąc pod uwagę, że ceny wyprzedawanych sukien zaczynają się od 2 tysięcy z hakiem – warto zainteresować się tematem.

Kiedy nie skorzystasz z przecen sukienek

Jeśli z wypiekami czekasz na najnowsze kolekcje sukien ślubnych, w tym przypadku na rok 2023, i jesteś przekonana, że interesują Cię wyłącznie modele, których w salonach sukien ślubnych jeszcze nawet nie ma – to nie dla Ciebie. Są osoby, które pragną mieć rzeczy z najnowszych kolekcji, cena nie gra roli, liczy się ta wartość premierowa. I to jest ok. To też oznacza, że Cię na taki komfort stać, a budżet na sukienkę jest dla Ciebie na tyle swobodny, że Cię nie stresuje.

Co dobrze wiedzieć a propos zniżek na suknie ślubne

Jak to możliwe, że nowe sukienki są dostępne w salonie, skoro wciąż mówi się o wyprzedzeniu w zamawianiu i średnio półrocznym oczekiwaniu? – Otóż jeśli salon dysponuje zasobami, zapewnia sobie bufor w postaci magazynu z wybranymi modelami. Najczęściej są to zróżnicowane fasony w rozmiarze 38. Takie też są do dyspozycji sukienki służące do przymierzania, które również czasem podlegają wyprzedaży. Warto więc poszperać i poszukać okazji, wśród których może być TA sukienka, w dodatku w szałowej cenie.

Dziś po wizycie w Salonie Flossmann Wrocław publikuję przykładowe modele, które od połowy czerwca wpadają do wyprzedażowej puli. Na bieżąco śledźcie oferty na fb i instagramie. Powodzenia 🙂

-SAG-

Suknia slubna z romantycznymi rękawkami
Suknia ślubna w stylu boho-vintage z odpinanymi rękawami / Flossmann Bridal Wrocław
Minimalistyczna suknia z bufiastymi rękawami Flossmann Wrocław
Minimalistyczna suknia ślubna rybka z dekoltem V
Minimalistyczna rybka z trenem
Minimalistyczna suknia z odkrytymi plecami i szelkami na krzyż
Minimalistyczna suknia ślubna Lulu
Zwiewna minimalistyczna suknia ślubna z długimi rękawami
Zwiewna suknia ślubna z długimi rękawami – idealna na jesienny ślub
Gładka suknia ślubna z fantazyjnymi rękawami
Minimalistyczna suknia ślubna z odpinanymi rękawkami
Suknia ślubna rybka
Suknia ślubna koronkowa rybka z trenem
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :