Cztery kąty na start

Cztery kąty na start

Czas zapomnieć o mieszkaniu u rodziców czy o wynajmowaniu kawalerki. Młode małżeństwa powinny mieć swoją przestrzeń. Pomysłową i funkcjonalną. Na szczęście na rynku są projekty domów, które są odpowiedzią na wszystkie ich oczekiwania.

Poprosiliśmy wrocławską Pracownię Architektury Słoneczne Domy z Wrocławia, specjalizującą się w projektowaniu domów rodzinnych, o przykład funkcjonalności pierwszego domu dla Nowożeńców, który będzie sprawdzony, ekonomiczny i funkcjonalny. W dodatku, by można było w nim zamieszkać na przykład bez wykańczania całości, zanim na świat przyjdą pociechy.

I oto co polecili:

  Dom dla młodego małżeństwa z Pracowni Architektury Słoneczne Domy

Dom wielu możliwości – Sarti

Biuro Słoneczne Domy poleciło Wam dom, który świetnie sprawdzi się nie tylko na start. Jest w nim bowiem ogromny potencjał. Sarti B, bo o nim mowa, to propozycja dla tych, którzy szukają domu rodzinnego, ale o niezbyt dużej powierzchni. Przestronny parter zapewni komfort użytkowania całej rodzinie. Autorzy projektu podkreślają, że jego główną zaletą jest strefa dzienna, w skład której wchodzą duża kuchnia oraz jasny salon. To jednak nie wszystko.

Parter na początek

Dom, który można urządzić dwuetapowo, to najlepsze rozwiązanie dla rodzin, które są na początku wspólnej drogi. A i w pierwszym etapie jest tej przestrzeni dla dwojga aż nadto. W Sarti B pomyślano o wszystkim. Oprócz kuchni i salonu mamy tutaj trzy sypialnie, w tym jedną z oddzielną łazienką i garderobą, a także z widokiem na ogród. Przestrzeń prywatna mieszkańców jest tu wyraźnie oddzielona, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Od strony ogrodu jest też zadaszony taras, który w sezonie może być praktycznym letnim salonem.

Dom dla młodego małżeństwa z Pracowni Architektury Słoneczne Domy

Poddasze do adaptacji

Nikt nie lubi, gdy się go ogranicza. Architekci z pracowni Słoneczne Domy pomyśleli więc o tym, by zapewnić młodym znaczne pole manewru. Dwuetapowość, o której wspomniano wyżej, polega na tym, że w przyszłości można zagospodarować również poddasze. Może to być przestrzeń, w której zostaną urządzone na przykład pokoje dla dzieci czy dla gości. Nie zapomniano również o garażu – do dyspozycji przyszłych użytkowników jest taki o powierzchni 33 m2. Jeśli jest zupełnie zbędny, wystarczy wybrać projekt Sarti C, który garażu nie uwzględnia.

Dom dla młodego małżeństwa z Pracowni Architektury Słoneczne Domy

Portfel młodej pary

Nowożeńcy z pewnością docenią zalety takich projektów domów, które od początku zapewniają wygodne życie nawet czteroosobowej rodzinie, ale pozwalają też na rozbudowanie pierwotnej przestrzeni, w razie gdy pojawią się nowi domownicy i metraż przestanie wystarczać. To projekty praktyczne, które już od samego początku uwzględniają ich potrzeby – przede wszystkim zagospodarowanie tylko niezbędnej powierzchni, co znacznie wpływa na wydatki, sensownie je ograniczając. Dlatego więc młode małżeństwa wybierają projekty takie jak Sarti B. Widzą w nich przyszłość dla większej rodziny i przede wszystkim teraźniejszość dla siebie. Gorąco polecamy!

Dom dla młodego małżeństwa z Pracowni Architektury Słoneczne Domy Dom dla młodego małżeństwa z Pracowni Architektury Słoneczne Domy

 

Słoneczne Domy pracownia Architektury Wrocław

Zobaczcie projekt Sarti>>

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :