Para młoda z okładki a zwykli narzeczeni

Czy modele z okładki są tacy „nieosiągalni”? Czy „zwykli narzeczeni” mają patrzeć na nich jak na niedościgniony ideał?
– Owszem, są świetni, bo brali udział w niejednej sesji, i to na pewno jest ułatwienie, ale zobaczcie, że jako „zwykła dziewczyna i chłopak” prezentują się … normalnie?

Czasem słyszymy, że Przewodnik pokazuje rzeczy „za ładne, nieosiągalne dla zwykłej pary, ekskluzywne…” Z jednej strony ta opinia cieszy, z drugiej być może blokuje Was przed korzystaniem z usług naszych Ekspertów i współpracowników. Ten artykuł niech będzie zapowiedzią serii, która przekona Was, że wszystko tu jest dla Was, że trzeba wierzyć w siebie i szukać dobrych rozwiązań u najlepszych.

 

Narzeczeni przeglądają gazetę ślubną
fot. przewodnikmp.pl
Narzeczeni w Hotelu Brajt Boutique Wrocław
fot. przewodnikmp.pl
Narzeczeni na sesji zdjęciowej
fot. przewodnikmp.pl

Za nami sesja okładkowa do nowego wydania Przewodnika Młodej Pary. Gościliśmy w samym sercu Wrocławia w uroczym Hoteliku Boutique Brajt. Pięknie dziękujemy Pani Agnieszce Zakrzewskiej i cudownej Ekipie Hotelu za pomoc i opiekę. Na efekt złożyła się praca firm: Salon Flossmann, Diuk, Jubi-Tom, Kwiaciarnia Alma, Visione, Costa Dekoracje i zaangażowanie wspaniałej Ekipy – energetycznej i „ogarniającej wszystko” Mai Lewickiej, Anecie z Upiększalni, fotografowi Stasiowi Znojko i asystującej Ewie Wanat-Gałka. Nic, że przy wyjściu na sesję plenerową zaczął sypać pierwszy tej jesieni śnieg – nawet z 5 minut spędzonych na dworze mamy kilkanaście cudnych ujęć:)

Wkrótce je zobaczycie:)

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :