Rustykalnie, boho, miejsko

Wesele z nutą rustykalną w sercu miasta

Połączenie elegancji wesela w mieście z motywami rustykalnymi i boho przyświecało eklektycznej sesji zdjęciowej do najnowszego Przewodnika Młodej Pary. Zaczniemy co prawda nie od początku, ale wszystko w swoim czasie…

[Pierwsza odsłona z sesji PMP 34.]

Wychodzimy poza przestrzeń Hotelu Wodnik i wykorzystujemy przepiękny zielony teren nad samą Odrą. Idealne miejsce do przygotowania kącika chillout stworzonego przez Decoki. Doskonałe miejsce na ślub w plenerze, wśród rozległego terenu zielonego, a tylko kilka minut od serca Wrocławia. W dodatku można podpłynąć motorówką!

Pan młody zmienia strój od Diuka na mniej oficjalny, wkłada szelki i kapelusz. Panna młoda w zwiewnej sukni z Salonu Flossmann pięknie „pracującej” na wietrze i niezwykle swobodnej. I ten dekolt V – jeden z topowych trendów sukien ślubnych 2017. Rozwiane włosy, sielski wianek, wiosenny bukiet ślubny…

Młoda para boho w mieście

Ślubny klimat rustykalny w mieście?

  • To możliwe między innymi dzięki houppa de mariage. Łuk ślubny symbolizuje przyszły dom, który wkrótce stworzy ślubująca pod nim para. Wariacje łuków i ślubnych bram (głównie) florystycznych weszły również do naszej przestrzeni ślubów w plenerze i plenerowych kącików chilloutu do sesji fotograficznych.

Zobacz więcej o łukach ślubnych >>

W tej odsłonie sesji konstrukcja stała się bazą do pięknych ujęć w pełnym słońcu (taka foto-magia), aby podkreślić klimat przesyconego atmosferą upalnego – szczególnie jak na wiosenny – dnia.

Wiosenny wiatr chłodził zabieganą ekipę, ale też próbował przewrócić konstrukcję. Specjalne worki obciążające (też w klimacie) rozwiązały problem. Zawieszone białe tkaniny, przyczepione gałązki brzozy, koronkowe łapacze snów… Do tego nonszalancko położone plastry drewna i plan mógł zostać uzupełniony rustykalnym napisem LOVE od Literowych Inspiracji. Tadamm! – Pstrykamy i wyciągamy z tego ustawienia kilka naprawdę magicznych ujęć.

Para młoda i rustykalne napisy love

Młoda para pod rustykalnym łukiem ślubnym

Panna młoda w stylu boho rustykalnym

Panna młoda boho

 

Panna młoda boho

Panna młoda boho i łapacze snów

Młoda para w stylu miejsko rustykalnym

Panna młoda boho

Confetti może zaskoczyć? Strzelające tuby z Costy w wersji z motylami – jakże romantycznie…

Młoda para i confetti z motyli

Rustykalne detale uzupełnia tort od Bajkowych Tortów, który uznaliśmy już jakiś czas temu za jeden ze sztandarowych w tym stylu. Udało się wyprosić na sesję…

Rustykalny tort weselny z szyszkami i piwonią

Ale cóż to? – Mamy jeszcze jedną opcję. W przeszklonej nowoczesnej sali przygotowujemy stoły udekorowane rustykalnymi dekoracjami. Plastry drewna, piórka, ale i mosiężne świeczniki. Bukiet na stole korespondujący z bukietem panny młodej. Biały, lekki, romantyczny „nagi” tort przystrojony kwiatami z bukietu panny młodej delikatnie wpisuje się w styl boho-rustykalny, nic nie tracąc z elegancji.

Młoda para i romantyczny tort

 

Rustykalny boho stół weselny

Ślubna papeteria od Petite łączy eko z motywem hortensji, które również występują w bukiecie. Mało tego – nawiązuje do kolorów roku 2016 według Pantone czyli delikatnego różu i transcendentalnego niebieskiego. I sukulenty, które szczególnie dobrze odnajdują się w sielskich klimatach. Rose quartz i serenity >>

Papeteria ślubna rustykalne eko

papeteria-slubna-roz-blekit

Stemple ślubne z motywem rustykalnym
Stempel do personalizacji ślubnej papeterii od madameallure.pl

Do sesji zamówiliśmy krówki ślubne, które mogą być doskonałym pomysłem na spersonalizowany słodki prezent dla gości weselnych. Zobaczcie >>

Krówki słodki prezent dla gości weselnych
Pycha krówki od www.krowki-reklamowe.biz.pl

W każdej sali weselnej jest miejsce do tańczenia. Hitem dekoracji sal i plenerów stały się świecące litery. Inicjały i napisy, najczęściej LOVE, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmieniające wnętrza sal weselnych i czarujące przestrzeń, gdy wystawiamy je na zewnątrz.

W salach najlepiej sprawdzają się przy parkiecie, na dworze właściwie wszędzie, bo gdy robi się ciemno rozświetlają mrok magicznym ciepłym światłem. Są genialne zarówno na żywo, jak i do sesji zdjęciowych. Świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, od rustykalnego po ultranowoczesne.
Literowe Inspiracje zachwyciły nas bez dwóch zdań.

Świecące litery na wesele love

Litery świetlne na wesele love

Młod para boho i litery świetlne

Literowe Inspiracje tworzą nie tylko spektakularne wielkie litery, ale i nietypowe napisy zmieniające klimat dekoracji na stołach czy do zdjęć.

Litery i inicjały na wesele

Czy mając wesele w środku miasta można pokusić się o luźny rustykalny klimat i swobodną stylizację nic nie tracąc z elegancji? – Pewnie. Ważna jest Wasza stylizacja i dodatki, które określą charakter przyjęcia. Jak widzicie nie do przecenienia.

Wesele w Hotelu Wodnik we Wrocławiu

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w sesję i pomogli nam w stworzeniu tego materiału:

Sukienki: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • Ubiór pana: Diuk • Biżuteria: Jubi-Tom • Makijaż: Jolanta Boska • Fryzury:  Upiększalnia • Akcesoria i atrakcje: Costa • Papeteria ślubna: Petite • • • Miejsce: Hotel Wodnik we Wrocławiu • Modele: Monika / SPP; Mikołaj / Myskena • Zdjęcia: FotoHQ / PMP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :