Piękna panna młoda w rozmiarze 44 plus

Piękna panna młoda w rozmiarze 44 plus

Zachwycamy się sukienkami ślubnymi prezentowanymi na modelkach w rozmiarze najczęściej – co tu kryć – 36.

Pomijając grupę kobiet, które mają rozmiar i figurę modelek, pozostaje cała rzesza kobiet z ciałkiem, w rozmiarach 40, 44 i więcej, które najczęściej oglądając powalające sukienki mówią: „Szkoda, że to nie dla mnie”, „Wyglądałabym w tym fatalnie”, „Musiałabym schudnąć z 15 kilo”, i tym podobne komentarze.

Panna młoda z kompleksami?

Te obawy cale nie muszą wynikać z kompleksów, bo znam wspaniałe kobiety, które świetnie się noszą i w rozmiarze 42 wyglądają o wiele seksowniej niż ich szczuplutkie koleżanki, które najczęściej marzą „by mieć czym oddychać i na czym usiąść”. Ich siła i urok wynikają z poczucia własnej wartości, kobiecości (naprawdę często kobiety mają kłopot z akceptacją swojej kobiecości!) i – uwaga – odkryciu tego, w czym jest im dobrze, a czego powinny unikać.

Tak jak na przykład kobieta o figurze gruszki powinna unikać ołówkowych spódnic, bez względu na rozmiar, tak samo w przypadku sukien ślubnych więcej ciała nie znaczy, że jesteś skazana na schowanie się w przysłowiowym worku. Ważne by DOBRAĆ sukienkę do typu sylwetki, pokazać atuty, odwrócić uwagę od tego za czym w sobie nie przepadamy.

Niby dużo się na ten temat pisze, a jednak wciąż pokutuje przekonanie, że kobieta z ciałkiem musi się ścisnąć gorsetem w pasie, a dól rozpuścić, by sztucznie osiągnąć efekt a la księżniczka. Zawsze to będzie „a la”, może więc lepiej być sobą, seksowną rybką, kobietą bez talii osy, za to z delikatnym wcięciem pokazującym, że powinna jednak oddychać?

 

Czy jestem za gruba do sukni ślubnej?

Nie. To suknie może być nieodpowiednia dla Ciebie. Zawsze zachwyca mnie kolekcja Pronovias. Zawsze podziwiam suknie, krój, pomysł i piękne modelki, bynajmniej nie patyczaki, jednak szczupłe i interesujące, w rozmiarze na oko 38. Przypadkiem zajrzałam na ich stronę i odkryłam, że w podobnych modelach grubsze (tak, nie bójmy się tego słowa!) kobiety też mogą PRZEPIĘKNIE, kobieco i naturalnie wyglądać, odkryć plecy, podkreślić biust, wow!

Ku inspiracji, Kochane!

-SAG-

zdjęcia: pronovias.com

Suknia ślubna panna młoda z ciałkiem Suknia ślubna sexy panna młoda plus size Suknia ślubna panna młoda z ciałkiem Suknia ślubna panna młoda plus size Suknia ślubna panna młoda plus size Suknia ślubna panna młoda plus size Suknia ślubna panna młoda z ciałkiem seksowna rybka Suknia ślubna panna młoda plus size Suknia slubna typu rybka dla panny młodej plus size Suknia ślubna panna młoda z ciałkiem Suknia ślubna panna młoda z ciałkiem

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :