Wesele we Wrocławiu w 2024 roku

Gdzie zorganizować stylowe wesele we Wrocławiu w 2024 roku? Czy jest szansa na wolne terminy? A może już ostatni moment na rezerwacje na rok 2025?

Wesele na obrzeżach Wrocławia – Hotel Jasek Premium i Hotel Brochów

Chcecie zorganizować wesele we Wrocławiu, lecz wolicie miejsca na obrzeżach miasta? Są takie miejsca. Do atutów sal weselnych położonych poza centrum należy najczęściej lokalizacja i swobodny dostęp do parkingów i zielonej przestrzeni. Tereny wokół są zagospodarowane pod sesje zdjęciowe oraz śluby w plenerze. Nowożeńcy i ich goście mogą spodziewać się więc pakietu „wszystko w jednym miejscu”. Bardzo często organizacja ślubów i wesel jest głównym przeznaczeniem tych miejsc. Jeśli jeszcze goście weselni mają możliwość przenocowania w przynależnym hotelu – brzmi kusząco. W porządnych salach poza centrum ceny nie zawsze są niższe, warto więc też to sprawdzić.

Hotel Jasek dysponuje aż trzema salami weselnymi, więc szansa na wolne terminy teoretycznie jest spora. Hotel i Restauracja Brochów ma dużą salę oraz mniejsza, na kameralne przyjęcia i obiady. Za to sąsiedztwo jednego z najpiękniejszych wrocławskich parków na Brochowie – bezcenne.

Sala na duże wesele Jasek Wrocław
Sala balowa w Hotelu Jasek Premium Wrocław
Sala balowa w Hotelu Brochów we Wrocławiu
Restauracja Brochów – sala balowa

Profesjonalna organizacja ślubu i wesela

Jeśli nie macie możliwości, czasu lub zwyczajnie ochoty, by samodzielnie ogarniać zakres organizacji wesela – polecam skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Konsultant ślubny i koordynator pomoże Wam w przebrnięciu przez oferty i przedstawi te, które odpowiadają Waszym potrzebom.

Możecie skorzystać z pomocy profesjonalnych konsultantek i organizatorek wesel z M&R Wedding Planners

Konsultantka Ślubna wedding plannerka we Wrocławiu i w Katowicach
Wesele we Wrocławiu – M&R Forever Wedding Planners

Wolne terminy na wesele w 2024 roku we Wrocławiu

Wszystko fajnie, można szukać miejsca na wesele, ale po pandemicznej pauzie w organizacji przyjęć weselnych z terminami może być krucho. W sukurs przychodzą miejsca, które dysponują więcej niż jedną salą weselną oraz możliwość organizacji wesel w piątki. Warto przejrzeć długie weekendy i święta, wówczas dochodzą dodatkowe wolne dni i możliwości. Można też polować na zwalniające się terminy. Tutaj najbardziej pomoże Wam konsultant ślubny, który jest w kontakcie z wieloma lokalami i na bieżąco śledzi terminy. Popularne terminy zarezerwowane są już na 2025 rok, a nawet kolejne…

Styl miejsca na wesele

Młoda Para, a w szczególności narzeczona, zwykle ma pewne wyobrażenie na temat stylu miejsca na przyjęcie weselne. Jeśli przeglądacie strony i oferty to najczęściej już na pierwszy rzut oka widać charakter sali. Wesele w balowej oprawie a weselna stodoła to dwa bieguny ślubnej stylizacji. Sprawa nie jest więc specjalnie skomplikowana – pierwszy klucz wyboru to czy sala się wpasuje w Waszą wizję.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :