Wesele we Wrocławiu w 2023

Gdzie zorganizować stylowe wesele we Wrocławiu w 2023 roku? Od czego zacząć poszukiwania i czy jest szansa na wolne terminy?

Styl miejsca na wesele

Młoda Para, a w szczególności narzeczona, zwykle ma pewne wyobrażenie na temat stylu miejsca na przyjęcie weselne. Jeśli przeglądacie strony i oferty to najczęściej już na pierwszy rzut oka widać charakter sali. Wesele w balowej oprawie a weselna stodoła to dwa bieguny ślubnej stylizacji. Sprawa nie jest więc specjalnie skomplikowana – pierwszy klucz wyboru to czy sala się wpasuje w Waszą wizję.

Sali weselna w okolicy Starówki

Wrocław to duże miasto i jak każda aglomeracja – ma swoje charakterystyczne miejsca oraz strefy. Okolice wrocławskiego Rynku, pasaże przy Odrze, przepiękny Ostrów Tumski i okolice Starówki zachwycają nie tylko turystów. Goście weselni najczęściej dzień po ślubie zwiedzają zabytkową część miasta i poczuć atmosferę Starego Miasta. Zalety tej lokalizacji tym bardziej docenią goście przyjezdni, szczególnie ci, którzy we Wrocławiu nigdy nie byli. Nie wspominając o gościach weselnych z zagranicy.

Wesele w Radisson Blue we Wrocławiu
Nowoczesne wesele we Wrocławiu w Hotelu Radisson Blue

Wesele na obrzeżach Wrocławia

Chcecie zorganizować wesele we Wrocławiu, lecz wolicie miejsca na obrzeżach miasta? Są takie miejsca. Do atutów sal weselnych położonych poza centrum należy najczęściej lokalizacja i swobodny dostęp do parkingów i zielonej przestrzeni. Tereny wokół są zagospodarowane pod sesje zdjęciowe oraz śluby w plenerze. Nowożeńcy i ich goście mogą spodziewać się więc pakietu „wszystko w jednym miejscu”. Bardzo często organizacja ślubów i wesel jest głównym przeznaczeniem tych miejsc. Jeśli jeszcze goście weselni mają możliwość przenocowania w przynależnym hotelu – brzmi kusząco. W porządnych salach poza centrum ceny nie zawsze są niższe, warto więc też to sprawdzić.

Sala na duże wesele Jasek Wrocław
Sala balowa w Hotelu Jasek Premium Wrocław

Profesjonalna organizacja ślubu i wesela

Jeśli nie macie możliwości, czasu lub zwyczajnie ochoty, by samodzielnie ogarniać zakres organizacji wesela – polecam skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Konsultant ślubny i koordynator pomoże Wam w przebrnięciu przez oferty i przedstawi te, które odpowiadają Waszym potrzebom.

Wesele we Wrocławiu 2023 – Profesjonalna Wedding Plannerka Joanna Zadorska Wagner we Wrocławiu >>

Organizacja ślubu i wesela
Wesele we Wrocławiu 2023 – Wedding Planner Joanna Wagner-Zadorska

Wolne terminy na wesele w 2023 we Wrocławiu

Wszystko fajnie, można szukać miejsca na wesele, ale po pandemicznej pauzie w organizacji przyjęć weselnych z terminami może być krucho. W sukurs przychodzą miejsca, które dysponują więcej niż jedną salą weselną oraz możliwość organizacji wesel w piątki. Warto przejrzeć długie weekendy i święta, wówczas dochodzą dodatkowe wolne dni i możliwości. Można też polować na zwalniające się terminy. Tutaj najbardziej pomoże Wam konsultant ślubny, który jest w kontakcie z wieloma lokalami i na bieżąco śledzi terminy. Popularne terminy zarezerwowane są już na 2024 rok, a nawet kolejny…

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :