Gustowne toppery na torty weselne

Toppery to dekoracje na szczycie tortu lub ciasta, które stanowią jego zwieńczenie. Przy okazji precyzują okazję, na którą tort został przygotowany.

Jakie ozdoby na tort weselny do Ciebie przemawiają? Jeśli nie są to klasyczne lub bardziej szalone figurki, to być może toppery na patykach z napisami lub prostymi grafikami są właśnie dla Ciebie.

Toppery z napisami

Co wybrać na zwieńczenie tortu? Gustowne toppery na tort weselny to wbijane napisy dopasowane do stylu dekoracji oraz kolorystyki. Love, Młoda Para, Just Married i wiele innych, kiedy mniej znaczy więcej, a styl grafiki wpisuje się w klimat tortu i całości ślubnej oprawy.

topper-dekoracje-na-tort-slub-mariage zloty
topper sweet kisses na tort weselny
dekoracja-na-tort slodkie-pocalunki
mloda-para-topper-na-tort-na-slub
mloda para topper-na-tort-weselny
napis love topper-drewniany-na-tort weselny
zloty topper marriage na tort
Topper z juty na tort weselny
Złoty topper na tort weselny
dekoracja-na-tort-na-slub-para-mloda-pieski

Toppery na babeczki

Babeczki zamiast klasycznego tortu ślubnego to jeden z popularnych trendów na przyjęciach. Krojenie tortu to przecież zwyczaj, ale co jeśli za tortem się nie przepada? Wówczas można zamówić babeczki ułożone w piramidę na specjalnych podtalerzach. Kompromisem jest niewielki tort na górze i babeczki wypełniające poniższe piętra. Wówczas zachowuje się symboliczną tradycję krojenia tortu i jednocześnie uszczęśliwia zwolenników babeczek. Na babeczkach toppery wyglądają równie gustownie.

napisy-dekoracje-tort babeczki
napisy-dekoracje love-sweet-yum na-tort
topper na babeczki slubne
dekoracje na tort i baczeczki toppery
toppery na slubne babeczki

materiały prasowe Costa

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :