Dekorujemy auto do ślubu

Jak udekorować auto do ślubu

Są takie auta, którym nie zaszkodzą żadne dekoracje. Do ślubu jedzie się najczęściej wyjątkowym samochodem, którego wygląd jasno daje do zrozumienia, że jego pasażerami jest młoda para.

Wpadłam z wizytą do wrocławskiej Costy, by sprawdzić co przybyło w ostatnim czasie w temacie ozdabiania aut ślubnych. Ku mojemu zaskoczeniu, pojawiło się kilka nowych propozycji, które pasują i do czasów, i do różnych stylizacji. Nie omieszkam więc się tymi inspiracjami podzielić, bo są to zestawy proste, uniwersalne, a co ważne – łatwe do samodzielnego montażu.

Balony w subtelnej odsłonie

Bardzo fajne gotowe zestawy balonów i dopasowanych kolorystycznie frędzli, plus napis Just Married, robią całą robotę nawet przy najskromniejszym samochodzie. Można tez wybrać zestaw monochromatyczny, jak na przykład balonowe srebrne serca z przytroczonymi puszkami.

Just married dekoracja auta do ślubu
Dekoracja auta do ślubu LOVE i balony
Zestaw Just married dekoracja auta do ślubu
Zestaw Just married dekoracja auta do ślubu
Balonowe serca dekoracja auta do ślubu
Zestaw Balonowe serca dekoracja auta do ślubu
Zestaw Balonowe serca dekoracja auta do ślubu
Pastelowy różowy napis love z frędzlami dekoracja auta

Kokardki na auto z jurty w stylu boho-rustykalnym

Ślub w stylu rustykalnym nie oznacza, że pojedziecie do niego byle jakim pojazdem. Ale nawet to najbardziej klasyczne czy nowoczesne auto można udekorować w taki sposób, by wpisało się w styl przyjęcia i stylizacji ślubnej. Takie kokardki są idealne, bo nawiązanie jest, a czasem mniej znaczy więcej…

Boho kokardy z juty dekoracja auta ślubnego
Zestaw Boho kokardy z juty dekoracja auta ślubnego
Zestaw Boho kokardy z juty dekoracja auta ślubnego

Nowoczesne obrączki na ślubnym aucie

Są tacy, dla których nieodłącznym elementem dekoracji samochodu są obrączki. Ten symbol od zawsze wykorzystywany był w ślubnej papeterii i w dekoracjach. Wybrany tu komplet jest na tyle delikatny, że zadowoli zwolenników subtelnych dekoracji.

Dekoracja auta do ślubu obrączki
Dekoracja auta do ślubu obrączka na klamce

Puszki za samochodem z młodą parą

Kiedy stawiacie na luz, fantazję i sielsko-bohemiczny klimat ślubny, swobodną atmosferę i … niekoniecznie najnowsze auto, lecz zawsze „z duszą” – puszki przyczepione do haka holowniczego z należną nonszalancją poinformują cały świat, że Młoda Para luzuje się właśnie w tym oto pojeździe.

Puszki za autem młodej pary
Puszki za autem młodej pary

Stylowe napisy na samochodzie młodej pary

„All you need is LOVE” i wszystko wiemy. A propos aut z duszą, to są takie, do których pewne ozdoby zwyczajnie nie pasują. Są też takie, którym nie są potrzebne. Co powiecie na takie rozwiązanie? – Gotowy napis, okazjonalnie przyklejony na karoserię i szybę, na przykład mini coopera – cud, miód, stylowo!

I może pozostać na dłużej…

Dekoracja mini cooper do ślubu napisy
Dekoracja mini cooper do ślubu napisy
Dekoracja auto mini cooper do ślubu napisy

materiały: Costa

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :