Hacjenda Dolina Żab – Stodoła Weselna

Stodoła weselna zaledwie 40 km od Wrocławia zachwyca niezwykłą aurą. Otaczające posiadłość łąki, dębowo-świerkowy las, wspaniała przestrzeń, malowniczy krajobraz… I to nieuchwytne „coś”, co sprawia, że każdy, kto trafi do Doliny Żab poczuje, że to miejsce z duszą.

Stodoła Weselna Dolina Żab na Dolnym Śląsku

Obiekt powstał kilka lat temu z potrzeby rozbudowy Hacjendy. Inspiracją dla bryły była stara lokalna architektura. Stodoła ma piękną, pachnącą drewnem, tradycyjną więźbę dachową, a między filarami duże, przeszklone ściany. Zapewniają one wnętrze pełne światła i pozwalają cieszyć się otaczającą przyrodą. Budynek łączy więc zalety wesela w plenerze z praktycznym rozwiązaniem na chłodniejsze wieczory. Minimalizm wnętrza daje możliwości adaptowania go pod różne style przyjęć. Jest idealne do organizacji rustykalnych wesel, przyjęć w klimacie slow i eko, lub po prostu romantycznych wesel dla wszystkich, którzy kochają prostotę i zieleń.

„Wszystko zaczęło się od miłości…
Dawno, dawno temu zakochaliśmy się w zielonej łące na skraju lasu,
w stawie pełnym żab, w lesie, z którego słychać śpiew ptaków.
Chcemy Was zaprosić do kawałka świata w którym czas płynie wolniej, wiosną kumkają żaby,
a gości wita w bramie uparty osioł Pansa.”

Osiołek w Hacjendzie Dolina Żab z parą młodą
Hacjenda Dolina Żab - Stodoła Weselna
Nowoczesna stodoła weselna na Dolnym Śląsku

Wesela rustykalne, slow, boho, odlotowe, wegetariańskie

Właściciele i Ekipa Hacjendy zajmują się organizacją wesel od ponad dwudziestu lat. Stodoła Weselna Dolina Żab przewidziana jest na imprezy od 90 do 180 osób. Z racji pomysłu na to miejsce i jego specyficznego klimatu, wyspecjalizowała się w kilku weselnych stylach. Są to:
– wesela rustykalne, romantyczne przyjęcia w stylu boho, podczas których Panna Młoda z wiankiem we włosach spaceruje po łące, a Goście na leżaczkach cieszą się dobrym jedzeniem oraz napitkiem. I po prostu byciem w pięknym miejscu.
– zupełnie odlotowe wesela, z motywem przewodnim, z niebanalnymi atrakcjami. Na przykład takie, gdzie zamiast tortu wjechał rower z lodami (kierował Pan Młody), albo z dekoracjami przypominającymi indyjskie święto Holi. Młodzi tańczyli w trampkach lub boso.
– przyjęcia weselne częściowo lub w całości wegetariańskie, a nawet wegańskie.
tradycyjne wesela pod okiem czujnych Mam-gospodyń, które naprawdę znają się na tradycyjnej kuchni.

Stodoła weselna Dolina Żab
Wesele w Hacjendzie Dolina Żab
Młoda para boho w stodolw weselnej

Ślub w plenerze pośród magicznej przyrody

Urokliwe otoczenie zachęca do organizacji ślubu w plenerze, poprawin na łące, przy grillu i rollbarze. Ogromny teren otaczający Hacjendę daje ogromne możliwości dla imprez w plenerze, więc potencjał jest tu nieoceniony.

Ślub w plenerze w Dolinie Żab
Ślub w plenerze Dolina Żab
Ślub w plenerze Dolina Żad Dolny Śląsk
Ślub w plenerze w Hacjendzie Dolina Żab

Pyszna kuchnia weselna, wegańska, wegetariańska, tradycyjna i finezyjna

Wesela wegańskie lub wegetariańskie są na czasie, więc Dolina Żab to idealne miejsce do organizacji tego typu przyjęcia. Miejsce i jego klimat świetnie wpisuje się w ten charakter imprez, ponieważ bliskość natury, dziewiczej przyrody, drewno, naturalne materiały i aura otoczenia, sprzyjają tej energii. Hacjenda zapewnia obfite, pyszne jedzenie, tematyczne szwedzkie stoły i należytą dbałość o detale. Jak zapewniają właściciele – zależy im, by było pysznie i nastrojowo, więc dbają o DOBRY SMAK w każdym stylu:

Wiejski stół weselny Dolina żab

Jesteśmy znani z dobrej i obfitej kuchni (także dania wegetariańskie!), pięknych dekoracji oraz rzetelnego i pełnego życzliwości podejścia do naszych Klientów.

Wiejski stół wege na wesele

materiał promocyjny Doliny Żab

Dolina Żab jest nazwą geograficzną i znajduje się u podnóża Wzgórz Niemczańsko-Strzelinskich. To około 40 km od Wrocławia i 40 minut jazdy autostradą.

Hacjenda Dolina Żab miejsce na wesele

Dębniki 38, 57-100 Strzelin
tel. +48 602 121 952
tel. +48 693 064 643
www.dolinazab.pl

Mapa dojazdu do Hacjendy Dolina Żab na Dolnym Śląsku

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :