Ślub zimą w klimacie Świąt i choinek

Co prawda o białych Świętach od kilku lat możemy jedynie pomarzyć lub skoczyć w góry, lecz świąteczne śluby to już niezależny od aury motyw.

Co prawda ślub zimą podczas pandemii nie jest możliwy, lecz przypominamy Was sesję sprzed roku jako inspirację na zimowy ślub 2021:)

wpis archiwalny

Ślub w klimacie Świąt i choinek, piękne dekoracje, niepowtarzalny klimat i magia tego jedynego w swoim rodzaju czasu powodują, że wesela w Boże Narodzenie znajdują swoich zwolenników. Zimowy ślub może nawiązywać do świątecznej oprawy, może też zupełnie do niej się nie odnosić. Kiedy choinka obecna jest od grudnia przez cały styczeń w większości domów i lokali, staje się nieodzownym elementem i „świadkiem” weselnych przyjęć. Może więc też stanowić tło dla kilku ciepłych i pamiątkowych ujęć.

Zimowe dekoracje ślubne

Zima, bez względu na to czy jest śnieg czy nie, ma swoje nieodłączne atrybuty, które mogą stać się motywem w około-świątecznych dekoracjach ślubnych. Świerk, sosna, szyszki – gałązki na oryginalnym amerykańskim łuku, choineczki, gałązki przystrajające złote krzesła, ozdobione białym tiulem, szyszkami i ledowymi ciepłymi światełkami. Z kolei dekoracja łuku chłodna – srebrzystoszara, ozdobiona kilkoma rodzajami bombek i przepięknych szklanych sopli. Biały dywan z zasobów Wromedii „uspokoił ” majestatyczną podłogową szachownicę.

Inicjały Małżonków w postaci wielkich liter z helem stoją „na straży” kompozycji. W  ogromnej choince udekorowanej w holu Pałacu przeważa złoto z elementami czerwieni i pięknie komponuje się z całością. W klasycznym pałacowym wnętrzu zagościł kawałek świerkowego lasu z elementami elfickiej magii…

Na samym końcu galerii Paulinka i Karol pokazali też Wam jak za pomocą kilku detali można zmienić stylizację na retro-świąteczną. Upięte włosy Pani Młodej, stylowy toczek, etola i perły oraz  Pan Młody w kraciastej kamizelce oraz muszce i … od razu przenieśliśmy się w inny klimat.

Sesja w zaaranżowanym holu w Pałacu Borek Strzeliński. Młoda Para: Paulina i Karol. Zdjęcia: 2become1.pl

Suknie – Salon Sukien Ślubnych Flossmann Wrocław; ubiór Karola: Diuk; dekoracje i aranżacje Wromedia; balony z helem Costa: biżuteria Jubi-Tom Jubiler; fryzury: Artur Szczepański Hairdresser.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :