Minimalizm w sukniach ślubnych

Proste i minimalistyczne sukienki do ślubu

Minimalistyczne suknie ślubne uszyte ze szlachetnych, gładkich tkanin pojawiają się we wszystkich długościach i fasonach. Zachwycają prostotą i elegancją w myśl zasady, że mniej znaczy więcej. W takiej kreacji nie schowasz się za falbanami i cekinami. To twoja osobowość będzie grać główną rolę tej stylizacji.

Minimalistyczne suknie ślubne pojawiają się cyklicznie również w kolekcjach znanych projektantów. Mniej znaczy więcej, prościej znaczy bardziej elegancko, ponadczasowo.

Czy jeszcze niedawno ktoś wyobrażał sobie suknię typu princessa, którą można nazwać minimalistyczną? A jednak. Minimalistyczny styl nie jest zarezerwowany wyłącznie dla lejących sukien, tzw. przy ciele. Minimalizm to również gładkie tkaniny, suknie z małą kokardką, kieszeniami, drobnymi ozdobami, małymi drapowaniami. Ale zawsze jest powierzchnia na której oko „odpoczywa”. I cieszy się z efektu:)
Często tego typu sukienkami interesują się panie, które biorą ślub cywilny i wybierają skromne przyjęcie w nowoczesnym wnętrzu.

Kolekcja sukien ślubnych Mia Lavi 2022
Flossmann Wrocław
Stella York/Flossmann
Suknia ślubna z kolecji Anne-Mariee 2022 Flossmann
Flossmann Wrocław
Flossmann Wrocław
Flossmann Wrocław
Flossmann Wrocław
Suknia ślubna z kolecji Anne-Mariee 2022 Flossmann
Flossmann Wrocław
Flossmann Wrocław
Agora Celebration wedding dress 2022
Minimalistyczna spódnica w stylu princessy / suknia Agora Celebration

Minimalistyczna suknia Meghan

Minimalistyczna gładka suknia /od Clare Waight Keller z domu mody Givenchy / z dekoltem w łódkę, prosty welon z tiarą, skromna biżuteria, delikatny makijaż i piękny uśmiech, w bukiecie niezapominajki – ulubione kwiaty księżnej Diany. Taki look na ślub z Księciem Harrym wybrała Meghan Merkle. Od tej kreacji niszowy minimalistyczny trend coraz częściej widujemy na ślubach, nie tylko celebrytów.

Na przyjęcie weselne Meghan wybrała nie mniej minimalistyczną sukienkę od Stelli McCartney, a Harry przebrał się w smoking. Klasyka i minimalizm. Ten styl nigdy nie wyjdzie z mody:)

Ślub Księcia Harrego i Meghan Merkle
Ślub Księcia Harrego i Meghan Merkle
Meghan Merkle w sukni ślubnej i welonem z tiarą
Ślub Księcia Harrego i Meghan Merkle

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :