Max Band nowoczesny zespół na wesele

Świetny zespół muzyczny to 90% gwarancji udanego wesela. Sto procent muzyki na żywo, profesjonalne wokale, świetny warsztat i kultura muzyczna to solidna podstawa. I to magiczne „coś”, co według mnie wyróżnia zespół MaxBand.

MaxBand to nowoczesny zespół weselny stworzony przez profesjonalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w uznanych zespołach zajmujących się oprawą muzyczną rozmaitych eventów i uroczystości. Miałam ogromną przyjemność posłuchać ich na żywo oraz usłyszeć niezwykle pochlebne opinie od osób, które bawiły się na imprezach z MaxBand.

Dobry skład zespołu

Energia, która płynie z muzyki wykonywanej na żywo, jest moim zdaniem nie do przebicia. Miłośnicy koncertów na żywo doskonale czują co mam na myśli. W MaxBand mamy w podstawowym składzie zespołu 5 osób: wokal damski, wokal męski/gitara basowa, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe i perkusja. Pod tymi oficjalnymi określeniami naturalnie kryją się konkretne osoby. Ich konfiguracja i zgranie tworzą energetyczną mieszankę wybuchową. W tym składzie daje się wycisnąć naprawdę wiele z repertuaru wszelkich coverów i utworów instrumentalnych. Osobiście uwielbiam na żywo saksofon – i tutaj niespodzianka – na życzenie można domówić do stałego składu saksofonistę! Nie koniec niespodzianek – mogą to być dodatkowo również skrzypce lub trąbka. To już dla mnie brzmi jak mała orkiestra:)

Obsługa wesel międzynarodowych

Coraz częściej Polacy biorą śluby z obcokrajowcami. W ogromnej większości goście weselni z zagranicy nie mają pojęcia o polskich zabawach i tradycjach weselnych. Wielką sztuką i atutem jest dla mnie umiejętność prowadzenia wesel międzynarodowych na poziomie. MaxBand prowadzi takie wesela w języku angielskim i niemieckim. Widzę tu jeszcze jedną zaletę tej umiejętności. W pewnych środowiskach multikulturowość jest na tyle oczywista, że polskie pary szukają zespołu obcojęzycznego po to, by goście lepiej się bawili. Jest to też moim zdaniem ukłon w stronę tychże gości, którzy poczują się zauważeni, zaopiekowani – ważni. Mówi się przecież, że wesela są dla gości:)

Nowoczesny zespół weselny Max Band

Kulturalne zabawy weselne

Nowoczesny zespół na wesele ewidentnie kojarzy się z zabawami weselnymi na odpowiednim poziomie. Estetyka przyjęć weselnych ostatnimi laty mocno podskoczyła. Młode pary prezentują się zjawiskowo. Dbamy o każdy detal wizerunku, oprawę florystyczną i wyborne menu weselne. Jest nieźle. I tutaj przaśne, niesmaczne zabawy oczepinowe mogą zrujnować pracę nad efektem woow! Na weselach ważne jest, by dostosować konkursy do przekroju wiekowego gości, charakteru przyjęcia, pewnych ustalonych wcześniej preferencji. Poniżej pewnego poziomu zespoły takie jak MaxBand nigdy nie schodzą, więc nie trzeba mieć obaw, że goście weselni będą pospiesznie opuszczać salę lub zbiorowo wiązać buty pod stołami w momencie ogłoszenia zabaw weselnych… A wierzcie mi – byłam świadkiem wielu takich sytuacji i osobiście zaliczałam się do grupy wspomnianych ucieczkowiczów:)

Wokal Jadwiga Tomczyńska i Zespół muzyczny Baxband

Repertuar na wesele

Temat rzeka i powód licznych dywagacji – repertuar utworów weselnych. Jakich utworów nie może na weselu zabraknąć? Czy grać światowe czy głównie polskie hity? Jak ułożyć repertuar i dynamikę zabawy? Czy grać disco polo? Jakie proporcje kawałków dla starszych i młodszych gości? – Pytania można mnożyć. A repertuar można z zespołem ustalić. Podejrzewam, że nawet trzeba. Zdaje się, że nawet można zamówić opracowanie extra kilku wybranych utworów. Myślę też, że muzycy MaxBand dzięki doświadczeniu i różnorodności obsługiwanych imprez, mają świetne wyczucie chwili. Zauważyłam, że artyści z intuicją doskonale odczytują emocje odbiorców – w tym przypadku gości weselnych. Tworzy się więc pewną bazę, jednak warto im zaufać i sztywno nie przywiązywać się do reguł. ABBA zawsze porwie na parkiet – trzeba tylko wiedzieć, o której godzinie wyjść do gości z tym setem:)

„Nieważne czy gramy Sanah, Bruno Marsa, Michaela Jacksona czy Krzysztofa Krawczyka – w każdy dźwięk staramy się wkładać naszą muzyczną pasję. Zależy nam na świetnym brzmieniu, dlatego dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym. Mamy także oświetlenie, które zamieni zwykły taniec na parkiecie w prawdziwą Gorączkę Sobotniej Nocy!”

– MaxBand –

„Do naszej muzyki po prostu świetnie się tańczy! Mogą to potwierdzić także profesjonalni tancerze – MaxBand akompaniował na żywo podczas Grand Prix Tańca Towarzyskiego i wielu innych konkursów tanecznych. Niestraszne nam są zatem takie rytmy jak tango, samba, czy nawet paso doble!”

– MaxBand –

Oświetlenie i nagłośnienie imprezy

Bardzo ważna kwestia, która ma istotny wpływ na cenę i jakość obsługi muzycznej wesela. Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, których znaczenia zabawy i zbudowania klimatu chyba nie trzeba opisywać. Moim zdaniem jest to niezbędnik nowoczesnego zespołu muzycznego. Wszystko w jednym – strona muzyczna i techniczna. Odpowiedzialność i gwarancja spójności efektu, jako że zapewniane kompleksowo.

Profesjonalny zespół na wesele MaxBand z Wrocławia

Harfa i śpiew w kościele

Zaskoczenie? – Osobiście byłam zaskoczona i zachwycona talentem pani Jadwigi. Świetny wokal i charyzma sceniczna to jedno, jednak romantyczna harfa – to było zaskoczenie. Na ślubie magiczny dźwięk harfy i śpiew – ciarki gwarantowane. To jest ta dodatkowa „moc”, o której wspominam we wstępie.

I dla mnie sztos – Halleluyah na harfie – już się możecie wzruszać:)

Cieszę się, że mogę przybliżyć Wam MaxBand, ponieważ jestem zwolenniczką teorii mówiącej, że głównie od dobrej muzyki i prowadzenia zależy powodzenie wesela. I wierzcie mi – kiedy jeszcze pracowałam jako ślubny fotograf, byłam świadkiem rozpadu kilku pięknych wesel, które położyły poślednie kapele. Wtedy nie pomoże najlepsza sala ani najwykwintniejsze menu, ponieważ atmosfera siada i towarzystwo się rozchodzi.

MaxBand w podsumowaniu

W podsumowaniu dodam, że artyści mają transparentną ofertę z cennikiem, dodatkowymi opcjami oraz repertuarem na swojej stronie. W skrócie piszą o sobie:

  • Najbardziej energetyczny zespół z wieloletnim doświadczeniem
  • Skład 5 osobowy, 100% na żywo, 2 wokale – damski i męski
  • Możliwość rozszerzenia składu o saksofon, skrzypce, trąbkę
  • Zróżnicowany repertuar
  • Kulturalne zabawy weselne dla gości w każdym wieku
  • Wesela międzynarodowe – w języku angielskim i niemieckim
  • Czarująca muzyka na ślub – niezwykła harfa i śpiew
  • Możliwość obsługi Zespołu lub DJ-a na poprawinach.

MaxBand Wrocław i cała Polska

Max Band zespół na wesele

MaxBand
790 418 320
605 411 629
jadwigatomczynska@gmail.com

maksymilianambroziak@gmail.com

www.maxband.live

Nowoczesny zespół weselny – MaxBand

Jadwiga Tomczyńska i Max Ambroziak / MaxBand Wrocław
Maxband na weselu w klimacie rockowym


Artykuł promocyjny na bazie materiałów Max Band i moich zapewne nieco subiektywnych obserwacji:) – SAG-

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :